Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate

Konwertuj wideo do wszystkich popularnych formatów wideo i edytuj wideo.

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate pomaga konwertować dowolny film do innych formatów, takich jak MP4, MOV, AVI i więcej, dzięki czemu można cieszyć się swoimi filmami na większej liczbie urządzeń. Przed konwersją możesz edytować efekty... Zobacz pełny opis

Konwertuj wideo do wszystkich popularnych formatów wideo i edytuj wideo.

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate pomaga konwertować dowolny film do innych formatów, takich jak MP4, MOV, AVI i więcej, dzięki czemu można cieszyć się swoimi filmami na większej liczbie urządzeń. Przed konwersją możesz edytować efekty wideo. Nowe ulepszenie pozwala poprawić jakość wideo, optymalizując jasność i kontrast, poprawiając rozdzielczość wideo, eliminując szum wideo i redukując shacking wideo.

Kluczowe cechy

1. Konwertuj wideo / domowe DVD na popularne formaty na komputerze Mac
Jest przeznaczony do konwertowania domowych DVD i innych plików wideo na MP4, AVI, MOV, MKV itp. Konwertuje również wideo 4K na inne wideo 360p, 720p, 1080p. Możesz także konwertować teledysk do dowolnych formatów audio, takich jak MP3, AAC, AC3 i OGG. Ponadto dzięki technologii CUDA i AMD w tym oprogramowaniu można uzyskać prędkość pobierania 10X w porównaniu z innymi programami dostępnymi na rynku.

2. Edycja, ulepszanie i obracanie wideo w celu spełnienia wymagań
Możesz obrócić wideo pod właściwym kątem i poprawić jakość wideo przez zwiększenie rozdzielczości, zoptymalizowanie jasności i kontrastu, usunięcie zakłóceń wideo i ograniczenie drgań wideo. Przed konwersją wideo na inny format wideo możesz także edytować wideo w dowolny sposób: przyciąć rozmiar obszaru wideo, przekonwertować 2D na 3D, dodać znak wodny i dostosować efekt wideo.

3. Obsługuj różne urządzenia
To oprogramowanie działa dobrze na iPhone'ach, iPadach, iPodzie i Samsungach, HTC, PS3, Xbox i innych urządzeniach mobilnych, dzięki czemu można odtwarzać pobrane i konwertowane filmy wideo w obsługiwanych formatach i cieszyć się nimi w dowolnym miejscu i czasie.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate

Download

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate 9.2.20

Opinie użytkowników o Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate

Sponsorowany×